А1(-2;0;5), А2(3;2;0), визначити шлях і переміщення.​


Ответы на вопрос

Отвечает Купяк Маша.

Ответ:

Щоб знайти шлях між двома точками, ми можемо використовувати формулу для відстані між точками у тривимірному просторі.

Шлях між точками А1(-2;0;5) і А2(3;2;0) обчислюється за формулою:

шлях = √((x2 - x1)^2 + (y2 - y1)^2 + (z2 - z1)^2)

Де (x1, y1, z1) - координати точки A1, (x2, y2, z2) - координати точки A2.

шлях = √((3 - (-2))^2 + (2 - 0)^2 + (0 - 5)^2)

шлях = √(5^2 + 2^2 + (-5)^2)

шлях = √(25 + 4 + 25)

шлях = √54

шлях ≈ 7.35

Отже, шлях між точками А1 і А2 становить приблизно 7.35.

Під переміщенням між двома точками ми розуміємо вектор, який з'єднує ці точки. Для знаходження переміщення ми можемо віднімати координати точки А1 від координат точки А2:

переміщення = (x2 - x1, y2 - y1, z2 - z1)

переміщення = (3 - (-2), 2 - 0, 0 - 5)

переміщення = (3 + 2, 2, -5)

переміщення = (5, 2, -5)

Отже, переміщення між точками А1 і А2 становить (5, 2, -5).

Отвечает Шевченко Надежда.
Щоб визначити відстань між точками А1(-2;0;5) та А2(3;2;0), можна скористатися формулою:
d = √((x2 - x1)² + (y2 - y1)² + (z2 - z1)²)
Таким чином, відстань між точками А1 та А2 дорівнює:
d = √((3 - (-2))² + (2 - 0)² + (0 - 5)²) = √(5² + 2² + (-5)²) = √54 ≈ 7.35
Щоб визначити переміщення, можна відняти координати точки А1 від координат точки А2:
(3; 2; 0) - (-2; 0; 5) = (3 + 2; 2 - 0; 0 - 5) = (5; 2; -5).
Таким чином, переміщення дорівнює (5; 2; -5).