4. Точки М, N i к лежать на одній прямій. Відомо, що MN = 15 см, а довжина від- різка NK у 4 рази

менша за довжину відрізка МК. Знайди довжину МК. Скільки розв'язків має задача? допоможіть будь ласка як можна скоріше ​

Ответы на вопрос

Отвечает Подтабачная Яна.

Ответ:

Нехай довжина відрізка MN позначена як x см.

Тоді довжина відрізка NK дорівнює 1/4 * x, оскільки вона у 4 рази менша за довжину відрізка MK.

За умовою задачі MN = 15 см. Тепер ми можемо скласти рівняння:

MN = MK + NK

Підставимо відомі значення:

15 = MK + 1/4 * x

Тепер ми можемо виразити MK:

MK = 15 - 1/4 * x

Отже, довжина відрізка MK залежить від значення x. Задача математично має безліч розв'язків, оскільки x може бути будь-яким додатнім числом, і для кожного значення x існує відповідне значення MK. Щоб знайти довжину відрізка MK, потрібно мати конкретне значення x.

Объяснение: