Точки A, B і С слежать на одній прямій. Довжина відрізка AB дорівнює 15 см, а довжина АС у два рази

менша за довжину ВС. Знайди довжину відрізка BC. Зверни увагу, що задача має два розв'язка.

Ответы на вопрос

Отвечает Белов Андрей.

Ответ:

идем через уравнения

Объяснение:

АС-х   ВС-2х

х+2х=15

3х=15

х=15/3

х=5

АС = 5 см  ВС= 2*5=10 см