Рухаючись по арені цирку, мопедист проїжджає коло радіусом 10 м за 14 с. Визнач шлях і переміщення

мопедиста за 14 секунд та за 7 секунд руху. Якщо потрібно — округли результат до сотих. Шлях за 14 с. м. Шлях за 7 с. м. Переміщення за 14 с. м. Переміщення за 7 с. м.

Ответы на вопрос

Отвечает Сорокин Тимур.

Ответ:

Объяснение:

за 14 секунд перемищення 0 потому что переместился на 0 м или км ноль

шлях = 2pR = 6.28*10=62.8

за 7 секунд перемищення два радиуса = 10м

шлях = 2pR/2 = 6.28*10=62.8/2=31.4