Сила струму в провіднику дорівнює 1,5А. Визначити напругу, якщо опір в провіднику 150 Ом.​


Ответы на вопрос

Отвечает Амиров Парвиз.

Ответ:

225В

Объяснение:

Дано:

I=1,5A

R=150Ом

Знайти:

U-?

U=I*R=1,5*150=225В