На скільки градусів охолонув окріп в питному баці ємністю 27 л,якщо він віддав навколищньому

середовищу 1500вДж теплоти?

Ответы на вопрос

Отвечает Баландин Марк.
Q=cmt.  t=Q/cm    t=Q/c*p*V