ОЧЕНЬ ОЧЕНЬ СРОЧЬНО Визначте, як зміниться кінетична енергія тіла, якщо його маса зменшиться у 2

рази, а швидкість збільшиться у 2 рази.

Ответы на вопрос

Отвечает Denver Lesha.
E=(mv²)/2
E1=((m/2)*(2v)²)/2=(m*4v²)/4=mv²
2E1=Е
Кінетична енергія збільшиться у 2 рази