На скільки градусів нагріється краплина води внаслідок падіння з висоти h, якщо вважати, що вся її

механічна енергія перетворюється у її внутрішню енергію? A: gh|/c Б: mgh/c В:c/gh Г:cgh Д:cmgh

Ответы на вопрос

Отвечает Темірхан Айасыл.
Механическая энергия:
E=m*g*h

Количество теплоты:
Q = m*c*Δt

Приравниваем:
m*g*h=m*c*Δt

Δt = g*h/c

Правильный ответ: А: g*h/c