Прямий горизонтальний провідник масою 60 млг і довжиною 10 см знаходиться в магнітному полі

індукцією 0,6 Тесла. Кут між вектором В та силою струму 30 градусів.При якій силі струму в провіднику сила Ампера врівноважить силу тяжіння

Ответы на вопрос

Отвечает Круглова Валерия.
Условие равновесия 
m*g=I*B*L*sina
I=m*g/B*L*sina=60*10^-6*10/0,6*0,1*0,5=0,02 A