прямий горизонтальний провідник масою 80 г і довжиною 0.2 м знаходиться в однорідному магнітному

полі з індукцією 0.4 тл. При якій силі струму в провіднику сили Ампера врівноважити силу тяжіння? Вважайте g=10 м/с²

Ответы на вопрос

Отвечает Абикул Дамир.
Fa = BIL
Fт = mg
mg = BIL
I = mg/(BL)
I = 0.08*10/(0.4*0.2) = 10 А