Прямий горизонтальний провідник масою 50 г і довжиною 50 см перебуває в однорідному магнітному полі

з індукцією 0.2 Тл. За якої сили струму в провіднику сила Ампера врівноважить силу тяжіння? Вважайте, що g = 10 м/с2

Ответы на вопрос

Отвечает Kout Paul.
M*g=I*B*L
I=m*g/B*L=0,05*10/0,2*0,5=5 A