При зміні магнітного потоку через замкнений контур від 6мВб до 21мВб у контурі виникла ЕРС індукції

6B. Визначте час, за який це відбулося.

Ответы на вопрос

Отвечает Прилуцкий Артём.
E=dФ/dt=(Ф2-Ф1)/dt
dt=(Ф2-Ф1)/E=(21-6)*10^-3/6=2,5*10^-3 c