Визначте об'єм бруска , довжина якого 1,2 м , ширина 10см, товщина 2 см.


Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.
V=a*b*c=120*10*2=2400см^2
або 1,2*0,1*0,02=0,0024м^2