Помогите очень срочно!! Пожалуйста!! Масова частка Карбону у вуглеводні становить 80%. Відносна

густина вуглеводню за воднем становить 15. Визначити молекулярну формулу вуглеводню.

Ответы на вопрос

Отвечает Рудовская Елена.
Знаходимо молярну масу за відносною густиною його парів 
М(вугл)=D*M(H2) = 15*2 г/моль = 30 г/моль
Знаходимо масу Карбону
m(C) = 30 г*0,8 = 24 г
Кількість атомів Карбону:
n(C) = m/M = 24 г/12 г/моль = 2 моль
Маса Гідрогену знаходимо:
m(H) = 30 г-24 г = 6 г
Кількість атомів Гідрогену:
n(H) = m/M = 6 г/1 г/моль = 6 моль
Співвідношення атомів Карбону до атомів Гідрогену складає
С:Н = 2:6
Формула - С2Н6