ПОЖАЛУЙСТА!!!!50б!!! Визначте об'єм прямокутного бруска , довжина якого 0,5 м, ширина 8 см, а

товщина 5см

Ответы на вопрос

Отвечает Кардон Макс.

Ответ:

v=50*8*5=2000 см²

Объяснение:

Формула объема:v=x*y*h