обчисліть невідому сторону b трикутника, якщо відомі дві інші сторони: а=2 с=3 і кут між ними

бета=60°​

Ответы на вопрос

Отвечает Попова Анастасия.

Ответ:

√7 ед.

Объяснение:

Теорема косинусов.

b=√(а²+c²-2ac*cos<(ab))

a=2ед

c=3ед.

cos60°=1/2

b=√(2²+3²-2*2*3*1/2)=√(4+9-6)=√(13-6)=

=√7 ед