1)Обчислити тиск цегляної стіни 9-поверхового будинку висотою 29 м на фундамент. Товщина стіни до

четвертого поверху — 72 см, а з висоти 10 м її товщина становить 67 см. Відповідь надати в СІ 2) Знайти тиск на підлогу кленового стільчика з 3 циліндричними ніжками, на якому сидить дитина масою 20 кг. Діаметр ніжки 3 см, висота 20 см. Діаметр круглої кришки 25 см, товщина 2 см. Густина деревини 0,71 г/см3. Прийняти g=10 Н/кг Відповідь надати в СІ

Ответы на вопрос

Отвечает Плотникова Юля.

Ответ:

1.) 454720 Па

2.) 98 кПа

Объяснение:

(1)

ρ\po = 1600 кг/м³

p = F/S  

F = mg

F = ρVg

p = ρabcg / ab = pcg

p = 1600 * 29 * 9,8 = 454720 Па

(2)

ρ = 653 кг/м³

V1 = 3(0,015²\pi0,2) = 0,0001413 м³

V2 = (0,125²\pi0,02) = 0,00098125 м³

V = V1 + V2 = 0,0001413 + 0,00098125 = 0,00112255 м³

F = mg = 10(653 * 0,00112255 + 20) = 207,330252 Н

p = F/S = 207,330252 / 3(0,015²\pi) = 97820,3595 Па ≈ 97820,4 Па ≈ 98 кПа