Яка довжина математичного маятника якщо період коливання становить 2 секунди


Ответы на вопрос

Отвечает Тимофеев Дмитрий.
Для знаходження довжини нитки виведемо з формули періоду математичного маятника довжину: T = 2pi * sqrt (l / g), де l довжина нитки. Звідси, l = T ^ 2 / 4pi ^ 2 * g, T = 2; l = g / (pi ^ 2). Так як Pi ^ 2 приблизно дорівнює g, то це співвідношення буде дорівнювати 1. Відповідь: 1 м.