Тіло вільно падає з висоти 46 м .Яка швидкість тіла в момент падіння ( g = 9,8 м/с2) на поверхню

Землі?

Ответы на вопрос

Отвечает Рогожин Арсений.
Дано:
H = 46 м
g = 9,8 м/с²
Vo=0
___________
V - ?
Из формулы:
H = (V²-Vo²)/ (2*g)
сразу
V² = 2*g*H
V = √ (2*g*H) = √ (2*9,8*46) ≈ √ (900) = 30 м/с