скільки треба спалити природного газу щоб закіп'ятити 2л води при початковій температурі -

20градусів.

Ответы на вопрос

Отвечает Кривоплясова Варя.
Q=cmt2-t1
Q1=Lm
Q2=Q+Q1
Q3=q/Q2*100
дано: m= 2кг
t2=20
t1=100