визначити силу тиску F порохових назві на снаряд масою m=20 кг,який рухається в стволі гармати з

прискоренням a=50 м/с2

Ответы на вопрос

Отвечает Сормовский Андрей.
F=m*a=20*50=1000 H
==========================