літак має розмах крил 15м.горизонтальна швидкість 830км.год.Визначити різницю потенціалів,яка

виникає між кінцями крил.Вертикальна складова індукції магнітного поля 50 мкТл.

Ответы на вопрос

Отвечает Литвинова Мария.
L=15 м     B=50*10^-6    v=230 м/с     E=?
===
E=B*L*v=50*10^-6*15*230=0.173 B
============================