З якою швидкістю має рухатися провідник перпендикулярно до ліній індукції однорідного магнітного

поля, щоб між кінцями провідника виникла різниця потенціалів U=0,01 В? Індукція магнітного поля B=0,2 Тл, довжина провідника l=10 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Сова Виктория.

Ответ:

0.5 м/с

Объяснение:

U=0.01 B      B=0.2 Тл     L=0.1 м      α=90°    v=?

===

U=B*L*v*sinα

sin90°=1

v=U/(B*L)=0.01/(0.2*0.1)=0.5 м/с

======================