Визначити поверхневий натяг якщо випадає 100 крапель води , масою 2г , через отвір діаметром 1,2мм


Ответы на вопрос

Отвечает Петрашевич Тимофей.
M1=m/N=2*10^-3/100=2*10^-5 кг
m1*g=сигма*pi*d
сигма=m1*g/pi*d=2*10^-5*10/3,14*1,2*10^-3=5,3*10-3 Н/м ( не совпадает с табличным значением)