Амплітуда коливань матеріальноії точки 5см,період коливань 4с. коливання здійснюється за законом

синуса.скласти закон залежності x(t)

Ответы на вопрос

Отвечает Батырова Зухра.
W=2*pi/T=2*pi/4=0,5*pi рад/с
x(t)=0,05*sin0,5*pi*t