Яка глибина колодязя, якщо камінь, що впав у нього, торкнувся дна через 1 с?


Ответы на вопрос

Отвечает Стахейчук Юлия.

t = 1c

g=10м/с^2

Vo = 0

h-?


h = (gt^2)/2 = (10x1)/2 = 5