ДАМ 35 БАЛОВ СРОЧНО...Двигун кондиціонера працює від мережі з напругою 220В.Сила струму у двигуні

дорівнює 5 А. Яку корисну роботу виконує двигун за 10 хвилин, якщо його ККД становить 90%.

Ответы на вопрос

Отвечает Достоевский Алексей.
Кпд=A/P*t
A=кпд*P*t=0,9*5*220*600=594*10^3 Дж