Двигун кондиціонера споживає силу струму 5 А від мережі напругою 220 В. Яку корисну роботу виконує

двигун за 10 хв, якщо його ККД дорівнює 90 %? А. 600 кДж Б. 800 кДж В. 650 кДж Г. Немає вірної відповіді ​.

Ответы на вопрос

Отвечает Федорушкин Дима.

Ответ:

Объяснение:

A = η·U·I·t

A = 0,90·220·5·10·60 = 554 000  Дж   ≈ 600 кДж