під час аварійного гальмування автомобіль рухався з прискоренням 8м\с чому дорівнює гальмівний шлях

за швидкістю 72 км\год

Ответы на вопрос

Отвечает Султанова Раяна.
A=8 м/с²    vo=20 м/с     s=?
===
s=(vo²-v²)/(2*a)    v=0
s=20²/(2*8)=25 м
=========================