Розрахувати скільки потрібно коштів щоб оплатити роботу 5 ламп за 5 годин потужністю 300 Ватт при

вартості одного кіловата 50 копійок

Ответы на вопрос

Отвечает Седченко Эвелина.
300*5=1.5квт
1.5*5год=7.5квт
7.5*0.5грн=3.75грн