Абсолютне та відносне видовження стержня відповідно 1 мм і 5∙10^-3. Яку довжину мав недеформований

стержень? А) 20 см. Б) 50 см. В) 2 м. Г) 5 м. Д) 20 м

Ответы на вопрос

Отвечает Кудрявцева Аня.
Δl = 1 мм = 1·10⁻³ м
ε = 5*10⁻³
__________
l₀ - ?

Относительное удлинение: 
ε = Δl / l₀

Тогда:
l₀ = Δl / ε = 1·10⁻³ / 5·10⁻³ = 1/5 = 0,20 м    или  l₀ = 20 см

Правильный ответ: А) 20 см.