ККД ідеального теплового двигуна 35%. Газ одержав від нагрівача 70 кДж теплоти. Яка кількість

теплоти віддана холодильником?

Ответы на вопрос

Отвечает Хуснутдинова Азалия.
Кпд=(Q1-Q2)/Q1
Q2=Q1*(1-кпд)=70*(1-0,35)=45,5 кДж