З якою мінімальною швидкістю потрібно кинути вниз м'яч з висоти 1,5 м, щоб після абсолютно

пружності удару об землю він підскочив на висоту 3 м? Опором повітря знехтувати

Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Рина.
По закону сохранения энергии 
полная энергия в момент броска равна полной энергии в момент поднятия на максимальную высоту после отскокаmgh+mv^2/2=mgHv^2=2g(H-h)v=корень( 2g(H-h)) = корень( 2*10*(3-1,5)) м/с = корень( 30) м/с ~  5,477 м/с ~  5,5 м/с - это ответ