Газ містить в посудині під тиском 2,5-104 Па. Під час передавання гину 6-Ю Дж теплоти він ізобарно

розширився й об'єм його збільшився на 2 м. На скільки змінилася внутрішня енергія газу?

Ответы на вопрос

Отвечает Бирюкова Алёна.
Внутрішня енергія газу збільшилась на dU=Q-A=Q-p*dV=60000-25000*2=10кДж