газ в посудині знаходиться під тиском 2,5*10^4 Па. При наданні газу 6*10^4 Дж теплоти він ізобарно

розширився на 2м^3 . На скільки змінилася внутрішня енергія газу?

Ответы на вопрос

Отвечает Сёмочкин Роман.

Дано

P = 2.5 * 10⁴ Па

Q = 6 * 10⁴ Дж

ΔV = 2м³

ΔU - ?

Q = ΔU + A

A = P * ΔV

Q = ΔU + P * ΔV

ΔU =  Q - P * ΔV

ΔU = 6 * 10⁴ Дж - 2.5 * 10⁴ Па  * 2м³ = 10⁴ Дж

Ответ: 10⁴ Дж