Потенціальна енергія кульки на висоті 150 см дорінює 6Дж. Визначте масу кульки .


Ответы на вопрос

Отвечает Айткожина Акбота.
Дано:                          СИ
h = 150 см                   1,5 м
Ep = 6 Дж
___________
m - ?

Из формулы 
Ep = m·g·h 
m = Ep / (g·h) = 6 / (10·1,5) = 0,4 кг

1 0