з якою швидкістю повинен рухатися автомобіль масою 2000 кг, щоб його імпульс дорівнював імпульсу

пішохода масою 70 кг, котрий рухається зі швидкістю 1,25 м/с

Ответы на вопрос

Отвечает Дорощук Александр.
Р человека = 70 * 1,25 = 87,5 Н*с
р машины = 2000 * х = 87,5 Н*с
Х= 0,044 м/с