Людина масою 75 кг перебуває в ліфті що рухається вгору із прискоренням 2 м/c² 1) Визначте силу,

з якою людина діє на підлогу ліфта

Ответы на вопрос

Отвечает Колов Вячеслав.
M = 75 кг
a = 2 м/с²

F - ?

Решение:
F = ma = 75 × 2 = 150 (Н).

Ответ: 150 Н.