швидкість тіла масою 8 кг змінюється за законом v= -2+4t. Визначити імпульс цього тіла через 3 с

після початку руху

Ответы на вопрос

Отвечает Бей Дарья.
P=mv=10*8=80(может быть). -2+4*3=-2+12=10