Кран піднімає вантаж масою 5 тон на висоту 10 м.Потужність двигуна 15 квт.Скільки часу затрачено на

піднімання вантажу.

Ответы на вопрос

Отвечает Лаврова Анастасия.
M=5т=5000кг    g=10Н/кг 
h=10м
N=15кВт=15000Вт
t-?
N=A/t   F=mg=5000кг*10Н/кг=50000Н  А=F*h=50000Н*10м=500000Дж     t=A/N=500000Дж/15000Вт=33.3мин