Імпульс тіла дорівнює 16 H c а кінетична енергія 32 дж знайдіть масу та швидкість тіла


Ответы на вопрос

Отвечает Сучкова Саша.
P=m*V
Ek=(m*V^2)/2
Ek= (m*V*V)/2
Ek=(p*V)/2
V=2Ek/p=(2*32)/16=4(м/с)
m=p/V=16/4=4(кг)