ККД ідеального теплового двигуна дорівнює 45%. Яка температура нагрівника, якщо температура

холодильника 20°C?

Ответы на вопрос

Отвечает Киселёв Егор.
Дано:
t2 = 20°C
T2 = 273+20 = 293 К
КПД = 45%   или   0,45
______
t1 - ?

КПД = (T1 - T2)/T1
КПД = 1 - T2/T1
0,45 = 1 - 293 / T1
293/T1 = 1-0,45
293 / T1 = 0,65
T1 = 293 / 0,65 =451 К
t1 = 451 - 273 =  178°C