трамвай масою 19,6 т рухасться рівномірно з швидкістю 32,4 км / год по опуклому мосту , що мас

кривизни 30 м . З якою силою тисне трамвай на міст на його середині ?

Ответы на вопрос

Отвечает Кулеев Роман.
M*V^2/R=m*g-N
N=m*(g-V^2/R)=19,6*10^3*(9,8-9^2/30)=139,16*10^3 H