Парціальний тиск водяної пари становить 1,5 кПа, риск насиченої пари за тієї ж самої температури

2кПа. Яка відносна вологість повітря?

Ответы на вопрос

Отвечает Остапец Лера.
Относительная влажность воздуха:

φ = p*100% / po
φ = 1,5*100% / 2 = 75%