Відносна вологість повітря при 18 °С дорівнює 80%. Чому дорівнює парціальний тиск водяної пари,

якщо тиск насиченої пари при цій температурі рівний 2,07 кПа?

Ответы на вопрос

Отвечает Литвинчук Лиза.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

φ = 80 %

pн = 2,07 кПа

____________

p - ?

Влажность:

φ = p·100% / pн

Отсюда:

p = φ·pн / 100%

p = 80·2,07 / 100 ≈ 1,7 кПа