За який час вантажівка виконає роботу 250МДж, якщо вона розвиває потужність 100кВт ?


Ответы на вопрос

Отвечает Шандренко Денис.
N =  \frac{A}{t}  =\ \textgreater \  t =  \frac{A}{N}  =  \frac{250000000}{100000} = 2500
Ответ: 2500 секунд