Сила тяги кожного з чотирьох двигунів літака 250кН. Яку загальну потужність позвивають двигуни якщо

літак летить зі швидкістю 810 км/ год

Ответы на вопрос

Отвечает Дудин Роман.
F тяги общая = 4 * F тяги = 4 * 250 = 1000 кН = 1000000 Н
N = F тяги общая * v, v = 810 км/ч = 225 м/с
N = 1000000 * 225 = 225000000 Вт = 225 МВт
Ответ: 225 МВт