батарейка кишенькового ліхтарика замкнена на реостат.При опорі реостата 1,65 Ом напруга на ньому

3.3В,а при 3,5 Ом-3,5В.Визначить ЕРС та внутрішній опір батарейки

Ответы на вопрос

Отвечает Красногир Варвара.
E=I1*(R1+r)
E=I2*(R2+r)
I=U/R
U1/R1*(R1+r)=U2/R2*(R1+r)
(3.3/1.65)*(1.65+r)=(3.5/3.5)*(3.5+r)
3.3+2r=3.5+r
r=3.5-3.3=0.2 Ом
E=(U/R)*(R+r)=(3.3/1.65)*(1.65+0.2)=3.7V