ЕРС кишенькового ліхтарика дорівнює 3,7 В, внутрішній опір 1,5 Ом.Батарейка замкнута на опір 11,7

Ом. Яка напруга на затискачах батарейки?

Ответы на вопрос

Отвечает Байбакова Кира.

I = E / R+r    I = 3,7 / 13,2 = 0,28 (A)

U = IR        U = 0,28*11,7 = 3,276 (B)

 

Отвечает Нефедченко Антон.

I=\frac{e}{R+r}

I= 3.7\13.2 ампер = 0.28

U=I*R 

U=11.7*0.28=3.28