Ідеальний газ отримав 300 дж теплоти і виконав при цьому роботу 120 дж. На скільки змінилась

внутрішня енергія газу

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Сергей.
ΔU=Q-A=300-120=180 Дж
Увеличилась на 180 Дж
========================